Куди поїхати в Болгарію зі своєю сім’єю


Болгарія – справді універсальна країна для охочих відпочити. Тут є і ласкаве море, і піщані пляжі, і пам’ятки, для огляду яких знадобиться не одна поїздка. Помірний клімат, більш звична і якісна кухня, свіжі продукти вигідно відрізняють її від Єгипту й Туреччини.

Ці переваги стають особливо важливими для поїздки з дітьми. Приємно здивують низькі ціни і відмінний сервіс без зайвої східної нав’язливості. Ця країна актуальна й для зимового відпочинку завдяки чудовим гірськолижним курортам.Як дістатися

Болгарія – фактично єдиний із закордонних морських курортів, куди можна дістатися на автобусі. Шлях, зауважимо, нелегкий. Вибирати його варто, лише якщо за станом здоров’я заборонені перельоти або непереборно хочеться заощадити.

Дорога в обидва боки на автобусі обійдеться в 75–85 євро. Будьте готові до того, що дорога може бути набагато довшою, ніж заявлено в графіку руху. Вночі доведеться перетнути 3 кордони, відповідно, 6 прикордонних пунктів. На кожному з них огляд може затягнутися, якщо хоч в одного з пасажирів не все добре з документами або багажем. Хоча більшість перевізників і декларує наявність туалету, він, як правило, не працює. Також непогано взяти з собою достатньо продуктів та води, водії можуть робити зупинки на заправках із фантастичними цінами (пляшка води – 5 євро). Якщо подібні труднощі Вас лякають, то краще скористатися літаком.
Болгарія – фактично єдиний із закордонних морських курортів, куди можна дістатися на автобусі. Шлях, зауважимо, нелегкий. Вибирати його варто, лише якщо за станом здоров’я заборонені перельоти або непереборно хочеться заощадити.


  • Турція, Литва, Руминія , Турція, Литва, Руминія
  • Турція, Литва, Руминія Молдова, Казахстан, Молдова, Казахстан, Болгарія, Польща
  • Болгарія, Польща, Болгарія, Польща
  1. Турція, Литва, Руминія , Турція, Литва, Руминія
  2. Турція, Литва, Руминія Молдова, Казахстан, Молдова, Казахстан, Болгарія, Польща
  3. Болгарія, Польща, Болгарія, Польща

Де зупинитися

Щоб вам сподобалося в Болгарії, необхідно вибрати для відпочинку місце, що відповідає вашим очікуванням. Північна Болгарія (Албена, Кранєво) підходить для відпочинку з дітьми, там багато дитячих таборів. Морське повітря в поєднанні із соснами, що ростуть на березі, безсумнівно, зміцнить дитяче здоров’я. До того ж, ви не знайдете на болгарському узбережжі цін нижчих, ніж у Кранєво. Якщо ви плануєте переважно екскурсійний відпочинок, то також буде зручніше жити в північній частині узбережжя. Поблизу розташована більшість пам’яток (Кам’яний ліс, палац королеви Марії у Балчику тощо).

Найбільш “тусовочними”, молодіжними курортами вважаються Сонячний Берег і Золоті Піски. Вони ж і найпопулярніші, різноманітні розваги та запальні танці до ранку забезпечені. Але комусь ці місця можуть здатися занадто людними. На жаль, тут немає історичних пам’яток, це виключно курортні селища, та й ціни тут найвищі.