Основні правила та рекомендації для туристів, що подорожують автобусом.

         

Пропонуємо Вам ознайомитись із основними правилами та рекомендаціями для туристів, що подорожують автобусом:

 

1.Приходьте на посадку завчасно, мінімум за 20 хв. до відправлення автобусу.

2. Посадка в автобус здійснюється керівником строго по заздалегідь підтвердженим посадковим місцям.

3. Керівником враховані всі Ваші попередні заявки, стосовно Вашого розміщення в салоні автобусу.

4. У разі Вашого запізнення на посадку просимо проінформувати менеджера або керівника як можна скоріше про орієнтовний час прибуття на місце посадки для подальшої координації дій.

5. Пам’ятайте, що за всі НАСЛІДКИ ЗАПІЗНЕННЯ на вказаний час ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСЕ ТУРИСТ, і кошти за невикористаний переїзд та за втрачені дні відпочинку в разі запізнення НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.

6. Враховуючи, що автобусні тури – це захід груповий, то поруч з Вами будуть знаходитися люди, які будуть Вам не знайомі. Тому наполегливо рекомендуємо поводити себе взаємовічливо з іншими учасниками туру.

7.Під час поїздки КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: палити, вживати спиртні напої, продукти харчування, які мають специфічний запах або можуть зіпсуватись, розлитись, протекти, зіпсувати ваші речі або салон автобусу, користуватись різким парфюмом, голосно розмовляти та пересуватись по салону під час руху автобусу.

 

8. Підтримуючи чистоту і порядок в автобусі, Ви не тільки робите свою подорож комфортною, але і висловлюєте свою повагу до роботи водіїв та інших учасників туру.

 

9. Транспортне обслуговування у вільний час не передбачено. Автобус слідує чітко за вказаним маршрутом. Туроператор не несе відповідальність за роботу прикордонних служб, корки на дорогах і погодні умови.