ОСЦПВ (Автоцивілка)

Оформлення ОСЦПВ (Автоцивілки) для вашого автомобіля

ОСЦПВ – це такий же важливий документ, як і права або технічний паспорт. Відповідно до Закону України автоцивілку повинні оформити всі власники автомобілів, зареєстрованих або ввезених в країну тимчасово.

https://vk-tour.com/wp-content/uploads/2024/02/avt1-320x240.jpg
https://vk-tour.com/wp-content/uploads/2024/02/st2_-1900x770.jpg

Обов’язкову страховку потрібно купити для таких транспортних засобів: легкове авто, вантажівка, моторолер, мотоцикл, автобус, мікроавтобус і причіп. Водієві, якого спіймають без автоцивілки, встановлюють штраф у розмірі від 428 до 850 грн.

ОСЦПВ (автоцивілка) – це страховий поліс, який покриває витрати винуватця ДТП, іншими словами – компенсує завдані ним збитки. Таким чином, в разі аварії страхова компанія заплатить за ремонт автомобіля, що належить потерпілому водієві, а також – оплатить лікування всіх осіб, які в ньому знаходилися.

https://vk-tour.com/wp-content/uploads/2024/02/st_3-1900x770.jpg
https://vk-tour.com/wp-content/uploads/2024/02/st4_-640x275.jpg

З полісом ОСЦПВ ви можете розраховувати на відшкодування заподіяної вам шкоди в результаті ДТП, якщо її буде завдано невстановленим транспортним засобом або автомобілем, власник якого не застрахувався або керував ним, не маючи на те права. У таких випадках гроші виділяє фонд захисту потерпілих МТСБУ.

Без ОСЦПВ можуть їздити тільки інваліди війни, учасники бойових дій та інваліди 1 групи, які керують власним засобом (або люди, які керують ним в їхній присутності). В цьому випадку збиток потерпілим компенсує фонд МТСБУ.

https://vk-tour.com/wp-content/uploads/2024/02/st5_-640x275.jpg
Контакти
Підписка

Підпишіться на нашу розсилку і отримуйте ексклюзивні пропозиції на електронну пошту.

  Контакти
  Підписка

  Підпишіться на нашу розсилку і отримуйте ексклюзивні пропозиції на електронну пошту.

   Розробка сайту – Brilliant IT

   Шукайте нас в соціальних мережах

   Розробка сайту – Brilliant IT