ГРАНД КРУЇЗ. Рига – Стокгольм – Хельсінки – Таллінн – Вільнюс

Країна
Литва ,Латвія, Естонія, Швеція, Фінляндія
Транспорт
Автобус
Тривалість
6 повних днів + 2 нічні переїзди
Категорія
Всі тури Євротури
Клас
Дата виїзду
09.10.2019 о 22:00
Вартість:
260€
Є питання? Телефонуйте: +38 (066) 311 14 44; +38 (096) 997 77 88;

Про тур

До вашої уваги Круїзний тур країнами Прибалтики та Скандинавії

Пропонуємо прогулятись вуличками столиць 5 країн: Литви – Вільнюс, Латвії – Рига, Естонії – Таллінн, Швеції – Стокгольм та Фінляндії – Хельсінки.

Та провести 3 незабутні подорожі круїзним паромом TALINK

 

Програма

1-й день
Місто Чернівці. Виїзд з м. Чернівці на комфортабельному автобусі «ВКтур» о 22:00. Нічний переїзд в сторону Києва.
2-й день
Ранкове прибуття до столиці Київ. Приєднуємось до Київської групи. Знайомимось з супроводжуючими, колегами поруч та програмою туру. Цього дня ми запасаємось енергією, насолоджуємося дорогою та готуємось до очікуваних пригод. Прибуття в Вільнюс. Поселення в готель. Нічліг.
3-й день
Рига. Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття в Ригу. Пропонуємо відвідати пішохідну екскурсію «Неповторна столиця Латвії - Рига». Вільний час. 16:30 - трансфер в порт. Посадка на паром TALLINK. Розміщення в каютах. Відправлення в круїз. Вечеря на поромі (шведський стіл). Ночівля на поромі. Ви побачите, що пороми TALLINK - це не просто кораблі, це цілі міста на воді. До Ваших послуг розважальна програма на борту, ресторани, магазин безмитної торгівлі, дитячий клуб і відкрита палуба з якої так приємно спостерігати за віддаленим берегом.
4-й день
Стокгольм. Сніданок шведський стіл (оплачується додатково). Переїзд в центр Стокгольма. «Оглядова екскурсія Стокгольмом» (20 євро дор / 15 євро діти). Вільний час. Пропонуємо відвідати додаткові екскурсійні програми на вибір: - «Старе місто «Gamla Stan» (20 євро дор / 15 євро діти); - «Всесвітньо відома Стокгольмська Ратуша» (вх. Квитки та екскурсія з російськомовним гідом - 25 євро); - «Таємний Фрегат Vasa» (30 євро дорослі / 25 євро діти). 15:30 - повернення громадським транспортом в порт. Посадка на паром. УВАГА! Реєстрація на пором закінчується за 30 хвилин до відплиття! Після цього Ви не зможете потрапити на корабель. Будьте дуже пунктуальні! 17:00 - відправлення в Хельсінкі. Вечеря шведський стіл (оплачується додатково). Ночівля на поромі.
5-й день
Хельсінкі. Сніданок на поромі (шведський стіл). Переїзд в Хельсінкі. Оглядова екскурсія «Хельсінкі для всіх» (20 євро дор. / 15 євро діти). Вільний час. Всіх бажаючих запрошуємо відвідати на вибір: - Найбільший в Фінляндії Морський Центр «СІ ЛАЙФ» (10 євро трансфер в дві сторони + вхідний квиток 16,5 євро дор. / 13 євро діти до 14 років); - Науковий центр Еврика (10 євро трансфер в дві сторони + вхідний квиток 22 євро дор. / 15 євро діти до 16 років); - Морська фортеця Свеаборг (35 євро дор / 30 євро діти). 18.30 - трансфер в порт. Посадка на паром TALLINK. Відправлення в Таллінн. 21:30 - прибуття в Таллінн. Поселення в готель. Ночівля.
6-й день
Таллінн. Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо вас на екскурсію «Середньовічний Таллінн» (20 євро дор / 15 євро діти) Вільний час для прогулянок та сувенірів. Переїзд до Вільнюса. Поселення в готель. Ночівля.
7-й день
Вільнюс. Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по Старому місту Вільнюса. Бажаючих запрошуємо на екскурсію по Замку Тракай (25 євро дор / 20 євро діти). Переїзд в Україну. Прибуття до Києва після 00:00.
8-й день
Ранкове прибуття до рідного міста Чернівці
Вартість туру: 260€
У вартість входить:
 • - проїзд власним комфортабельним автобусом «ВКтур» з кондиціонерами та моніторами;
 • - 3 переїзди на поромі (Рига-Стокгольм-Хельсінкі-Таллінн);
 • - проживання по маршруту: в готелях категорії 3 * на базі сніданків (3 ночі) та на поромі - каюти порому класу С4 без харчування (2 ночі);
 • - супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • - оглядові екскурсії, вказані в програмі: Вільнюс, Рига.
Не входить у вартість:
 • - факультативні екскурсії;
 • - вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (церкви, собори, музеї і тощо.);
 • - проїзд в громадському транспорті;
 • - додаткове харчування на поромі: сніданок - 13 євро дор / 10 євро діти до 17 років, вечеря - 36 євро дор / 17 євро діти до 17 років (ціни на харчування можуть бути змінені паромною компанією);
 • - вхідні квитки в музеї;
 • - візова підтримка для туристів з -паспортами старого зразка (туристам з біометричними паспортами віза не потрібна);
 • - медичне страхування.

Документи

- біометричний закордонний паспорт