Таємнича Румунія

Країна
Румунія
Транспорт
Автобус
Тривалість
2 дні
Категорія
Всі тури Тури вихідного дня Євротури Румунія
Клас
Дата виїзду
24.08.2019
Вартість:
95 євро
Є питання? Телефонуйте: +38 (066) 311 14 44; +38 (096) 997 77 88;

Про тур

До вашої уваги тур вихідного дня “Таємнича Румунія”,  який надасть Вам змогу познайомитись з культурою, історією, звичаями та легендами Румунії.

Ви побачите такі Румунські міста та місцевості, як: дивовижна Сучава, таємнича Трансільванія (місто-фортеця Сігішоара), курортний Пояна-Брашов, овіяний легендами Бран, мальовничий Сіная та середньовічний Брашов.

В яких матимите змогу відвідати Монастир Івана Сучавського, Замок Дракули, дворець Пелеш, прогулятись вуличками Румунії, відвідати місцеву кухню, придбати різні смаколики та сувеніри, пошопитись в одному з Румунських Торгових Центрів і набратись чудових вражень та емоцій.

Програма

1-й день
Ранковий виїзд з Чернівців. Після короткого переїзду Вас очікує зустріч з гідом, який впродовж всього туру ознайомить з культурою, історією, звичаями та легендами Румунії. Знайомство з цією дивовижною країною почнемо з міста Сучава. Тут ви відвідаєте Монастир Івана Сучавського - покровителя торговців і підприємців. Монастир зберігає стародавню історію, розписаний всередині та зовні фресками, які збереглись до наших днів. В Монастирі зберігаються мощі Івана Сучавського, бажаючі зможуть приклонитись перед ними.Після Сучави Ви відправитесь в ще один Монастир - Воронець, який знаходиться під охороною ЮНЕСКО і славиться однією зі своїх фресок з зображенням "Страшного Суду". Вас вразять дивовижні кольори та оздоблення Храму. По закінченню екскурсії до Ваших послуг невеликий сувенірний ринок.Далі, високою гірською дорогою Ви відправитесь в легендарну та овіяну таємницями Трансільванію. Відвідаєте середньовічне місто Сігішоара, який являє собою добре збережене місто-фортецю 16 століття з викладеними бруківкою вулицями, гострими шпилями на численних башточках, товстими мурами. Крім того, Сігішоара славиться як батьківщина кровожерливого графа Цепеша, більш відомого як Дракула. Сьогодні кожен бажаючий може зайти в дім, де народився тиран. Місто знаходиться в списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Після насиченого дня Ви відправитесь на нічліг в готель 3-4* посеред прекрасних румунських Карпат, що знаходиться в одному з найкращих гірськолижних курортів країни - Пояна-Брашов. Бажаючі зможуть повечеряти в ресторані готелю.
2-й день
Сніданок.Бадьорі та сповнені сил, Ви відправитесь в містечко Бран, де знаходиться всім відомий, овіяний легендами замок Дракули (Бран). Замок підноситься на високій скелі, оточений старим моторошним парком, а високі замкові стіни, тісні коридори, товсті стіни, кімнати зі старими скриньками і ліжками, змусять повірити в легенди про попередніх мешканців.Біля входу на територію замка знаходиться великий сувенірний ринок, де можна придбати роботи місцевих майстрів, ткані вироби, різні румунські смаколики (сири, ковбаси), перекусити в одному з чисельних кафетерій та відвідати кімнату страху або 3D-кінотеатр.Не менш цікавим місцем для Вас буде королівський палац Пелеш (Пелешор) в Сінайі. Це одне з найкрасивіших місць не тільки в Румунії, але і в Європі. Палац збудований посеред мальовничих гір і являє собою витончену будівлю в альпійському стилі з розкішною оздобою всередині. На завершення програми Ви відвідаєте ще одне середньовічне місто Брашов. Тут вас очікує коротка оглядова екскурсія, під час якої Ви побачите велику готичну Церкву, вулицю Нити, старовинні саксонські квартали, місцеву Ратушу тощо. Після огляду пам`ятків культури зможете самостійно піднятись на оглядовий майданчик і помилуватись містом з вичоти, перекусити в одному з чисельних кафе або просто прогулятись красивими, доглянутими вуличками Брашова.Виїзд на Батьківщину.Коротка зупиночка для шопінгу в одному з румунських торгових центрів.
Вартість туру: 95 євро
У вартість входить:
  • Проїзд по маршруту атобусом класа ЛЮКС
  • Супровід керівника-гіда групи по маршруту
  • Проживання в готелі 3-4* зі сніданком
  • Екскурсійна програма
  • Вхідні квитки в замок Пелеш та Дракули
  • Групове страхування
Не входить у вартість:
  • Витрати на обіди та вечері

Документи

Закордонний паспорт (біометричний або з дійсною візою)