Октоберфест 23.09.2017

Країна
Україна, Чехія, Німеччина
Транспорт
Автобус
Тривалість
7 днів, 4 ночі
Категорія
Україна
Клас
Дата виїзду
23.09.2017
Вартість:
290 €
Є питання? Телефонуйте: +38 (066) 311 14 44; +38 (096) 997 77 88;

Про тур

Програма

1-й день
Виїзд з м. Чернівців, час 19:00. Виїзд з м. Тернополя, час 22:00.
2-й день
Прибуття у м. Велічка (Польша). Головна визначна пам’ятка Велічки – соляні копальні, які нараховують 700 років. Це ціле підземне місто на дев’яти рівнях. Підземні камери і величезні зали з’єднані та прикрашені скульптурами. Це підземні озера і унікальні каплиці. Це надзвичайно цікава історія древнього промислу – видобування солі. Вільний час у Кракові. Виїзд до Праги (533 км). Вечірнє прибуття. Нічліг.
3-й день
Сніданок. Виселення. Пішохідна оглядова екскурсія «Прага – місто легенд» рахується одним з найкращих міст Європи, яка не перестає нас зачаровувати. Старомстська площа та Астрономічні часи, легендарний Карловий міст, Воцлавська площа… Всього не перерахувати! Всю цю красу ми бачили по телевізору, чули про неї, але пора побачити все своїми очима… Обід в національному чеському ресторані , де вам подадуть свіжозварене пиво. Вільний час для шопінгу. Виїзд до транзитного готелю (95 км). Поселення. Ніч у готелі.
4-й день
Сніданок. Виселення. Переїзд в столицю Баварських земель – місто Мюнхен. Нас запрошує «Німецький Рим» - місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до вечора… Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут і навіть національні костюми вдягають не тільки на свята… Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим у світі святом «Октоберфест». Відпочинок та святкування. 5 мільйонів чоловік з усього світу щорічно насолоджуються пивом, звареним виключно мюнхенськими пивоварнями… Поселення в готель . Ніч в готелі.
5-й день
Сніданок. Виселення. Оглядова екскурсія м. Мюнхен. Відвідування виставкового залу заводу BMW. Продовження святкування фестивалю Октоберфест. Виїзд до готелю в м. Пльзень. Пізнє поселення.
6-й день
Сніданок. Виселення. Запрошуємо в Карлові Вари(85 км). Карлові Вари або Карлсбад - місто цілющих джерел, багатої історії, найкрасивішої архітектури і природи - розташоване на березі річки Тепла в дуже гарній ущелині. Під час екскурсії відвідування 12 джерел з лікувальною водою. Вільний час – Ви маєте можливість пообідати в затишному ресторанчику, пройтись по магазинчикам. Виїзд на Україну. (1254 км)
7-й день
Прибуття на Україну
Вартість туру: 290 €
У вартість входить:
  • Транспортне обслуговування автобусом євро класу.
  • Нічліги по програмі в готелях 3*
  • Сніданки в готелі
  • Послуги російськомовного гіда по маршруту
  • Супровід керівника групи
Не входить у вартість:
  • Вхідні квитки: соляні копальні
  • Візова підтримка - 55 євро (діти до 18р, студенти, пенсіонери – 25 євро)
  • Особисті витрати

Документи