Тур вихідного дня: «Термали Закарпаття» 16.05.2019

Країна
Україна
Транспорт
Автобус
Тривалість
3 дні, 2 ночі
Категорія
Всі тури Тури по Україні Тури вихідного дня
Клас
Дата виїзду
16.05.2019
Вартість:
1950 грн.
Є питання? Телефонуйте: +38 (066) 311 14 44; +38 (096) 997 77 88;

Про тур

Чернівці-Берегово-Велятино-Чернівці

Програма

1-й день
1-й день . Виїзд з м. Чернівців, час 23:50
2-й день
Раннє прибуття на Закарпаття. Заїжджаємо в Старопокровський чоловічий монастир с. Ракошино, який займається сироварінням з власної екосировини. При бажанні придбання сирів. Далі переїзд у Берегово – купання в термальному басейні «Жайворонок». Вільний час на обід. Переїжджаємо в село Бене, де буде проводитись дегустація Закарпатських вин в дегустаційному залі Урста знаменитого винороба Івана Урсти (факультативно 70грн.). Поселення в готель. Вільний час.Вечеря. Нічліг.
3-й день
Сніданок. Знайомство з Закарпаттям продовжується. Виїзд в передмістя Ужгорода Горяни. Екскурсія в Горянську ротонда (церква Св.Анни ). Оглядова екскурсія по Ужгороду: це і великий Кафедральний греко-католицький собор і старовинна єврейська синагога, і сама довга в Європі алея з лип, і живописна набережна річки міста – Уж . Крім цього Вам буде приємно прогулятись старовинним центром міста по його затишним вуличкам. Каво пауза у затишному кафе. Купання в термальному комплексі готелю-ранчо « Золота Гора». Вечеря в готелі. Нічліг.
4-й день
Сніданок. Виїзд з готелю до м. Косино. Купання в термальних басейнах. Відпочинок. Виїзд до міста Чернівці. По дорозі обід в ресторанному комплексі «О’кей».
Вартість туру: 1950 грн.
У вартість входить:
  • Проїзд власним комфортабельним автобусом фірми «ВК тур», з індивідуальним кондиціонером та моніторами.
  • Проживання в готелі (2 ночі).
  • Сніданок (2), вечеря (2)
  • Трансфер до термальних басейнів
Не входить у вартість:
  • Вартість квитків у басейн

Документи

Інформація про документи