Тур вихідного дня: «Термали Закарпаття» 17.10.2018

Країна
Україна
Транспорт
Автобус
Тривалість
3 дні, 2 ночі
Категорія
Україна
Клас
Дата виїзду
17.10.2018
Вартість:
2100 грн.
Є питання? Телефонуйте: +38 (066) 311 14 44; +38 (096) 997 77 88;

Про тур

Чернівці-Берегово-Мукачево-Косино-Чернівці

Програма

1-й день
1-й день. Виїзд з м. Чернівців, час 23:50
2-й день
2-й день. Раннє прибуття на Закарпаття. Заїжджаємо в Старопокровський чоловічий монастир с. Ракошино, який займається сироварінням з власної екосировини. При бажанні придбання сирів. Далі переїзд у Берегово – купання в термальному басейні «Жайворонок». Вільний час на обід. Переїжджаємо в село Бене, де буде проводитись дегустація Закарпатських вин в дегустаційному залі Урста знаменитого винороба Івана Урсти (факультативно 60грн.). Поселення в готель. Вільний час. Нічліг.
3-й день
3-й день. Сніданок. Знайомство з Закарпаттям продовжується. Виїзд до Мукачево. Під час екскурсій ви відвідаєте Мукачівський замок «Паланок»(XIV-XVIII) (факультативно 40 грн.), з яким пов’язано чимало історичних подій і захоплюючих легенд. Прогуляєтеся центром старого міста: Ратуша, Палац Ракоці, костел Святого Мартіна, а звернув у провулок, можна буде зробити кава-паузу в кондитерській, де вас здивують великим асортиментом десертів. Переїзд до Берегово .Купання в термальному басейні. Вечеря. Ніч в готелі.
4-й день
4-й день. Сніданок. 9:00 Виїзд з готелю до м. Косино. Купання в термальних басейнах. Відпочинок. 13:00 Виїзд до м. Чернівці. По дорозі обід в ресторанному комплексі «О’кей».
Вартість туру: 2100 грн.
У вартість входить:
  • Проїзд власним комфортабельним автобусом фірми «ВК тур», з індивідуальним кондиціонером та моніторами.
  • Проживання в готелі (2 ночі).
  • Сніданок (2), вечеря (2)
  • Трансфер до термальних басейнів
  • Оглядова екскурсія м. Ужгород
Не входить у вартість:
  • Вартість квитків у басейн

Документи

Інформація про документи