Тур вихідного дня: «Термали Закарпаття» 07.03.2019

Країна
Україна
Транспорт
Автобус
Тривалість
3 дні, 2 ночі
Категорія
Україна
Клас
Дата виїзду
07.03.2019
Вартість:
1950 грн.
Є питання? Телефонуйте: +38 (066) 311 14 44; +38 (096) 997 77 88;

Про тур

Чернівці-Берегово-Велятино-Чернівці

Програма

1-й день
1-й день . Виїзд з м. Чернівців, час 23:50
2-й день
Раннє прибуття на Закарпаття. Заїжджаємо в Старопокровський чоловічий монастир с. Ракошино, який займається сироварінням з власної екосировини. При бажанні придбання сирів. Далі переїзд у Берегово – купання в термальному басейні «Жайворонок». Вільний час на обід. Переїжджаємо в село Бене, де буде проводитись дегустація Закарпатських вин в дегустаційному залі Урста знаменитого винороба Івана Урсти (факультативно 60грн.). Поселення в готель. Вільний час. Святкова вечеря( факультативно) Нічліг.
3-й день
3-й день Сніданок. Знайомство з Закарпаттям продовжується. Перееїзд до села Вільхівка Іршавського району. Відвідування греко католицького монастиря Джублик . Переїзд в село Іза- центр лозоплетіння Закарпаття. Екскурсія з дегустацією сирів та бринзи на фермі «Бараново» факультативно( 70 гривень) . Переїзд та купиння в басейнах Велятино. Вечеря Ніч в готелі.
4-й день
4-й день Сніданок. Виїзд з готелю до Ужгородського району готельний комплекс «Золота Гора». Купання в термальних басейнах ( закритий, відкритий басейн .Евкаліптова та фінська сауни. В готелі є безкоштовний бювет з мінеральною водою. Виїзд до м. Чернівці. По дорозі обід
Вартість туру: 1950 грн.
У вартість входить:
  • Проїзд власним комфортабельним автобусом фірми «ВК тур», з індивідуальним кондиціонером та моніторами.
  • Проживання в готелі (2 ночі).
  • Сніданок (2), вечеря (2)
  • Трансфер до термальних басейнів
Не входить у вартість:
  • Вартість квитків у басейн

Документи

Інформація про документи