Тур вихідного дня: «Сакура та термали Закарпаття» 20.04.2018

Країна
Україна
Транспорт
Автобус
Тривалість
3 дні, 2 ночі
Категорія
Україна
Клас
Дата виїзду
20.04.2018
Вартість:
1800 грн.
Є питання? Телефонуйте: +38 (066) 311 14 44; +38 (096) 997 77 88;

Про тур

Чернівці – Берегово – Ужгород – Косино – Чернівці

Програма

1-й день
1-й день. Виїзд з м. Чернівців, час 23:50
2-й день
2-й день. Раннє прибуття на Закарпаття. Заїжджаємо в Старопокровський чоловічий монастир с. Ракошино, який займається сироварінням з власної екосировини. При бажанні придбання сирів. Далі переїзд у Берегово – купання в термальному басейні «Жайворонок» Вільний час на обід. Переїжджаємо в село Бене, де буде проводитись дегустація Закарпатських вин в дегустаційному залі Урста знаменитого винороба Івана Урсти (факультативно 60 грн.). Поселення в готель. Вільний час. Нічліг.
3-й день
3-й день. Сніданок. Знайомство з Закарпаттям продовжується. Виїзд до Ужгорода, який вас зустріне квітучою Сакурою. Кожен рік, в кінці квітня, місто перетворюється в казковий рай, адже починає квітнути екзотична японська вишня - сакура. Ужгродська алея сакур, що є найдовшою в Европі, перетворюється на фантастичний райський сад і, повірте, це найзвичайно захоплююче видовище. Також Ужгород багатий на визначні місця: це і великий Кафедральний греко-католицький собор і старовинна єврейська синагога, і сама довга в Європі алея з лип, і живописна набережна річки міста – Уж . Крім цього Вам буде приємно прогулятись старовинним центром міста по його затишним вуличкам. Каво пауза у затишному кафе. Купання в термальному басейні. Повернення в готель. Вечеря.
4-й день
4-й день. Сніданок. 9:00 Виїзд з готелю до м. Косино. Купання в термальних басейнах. Відпочинок. Виїзд до міста Чернівці. По дорозі обід в ресторанному комплексі «О’кей». Приблизне прибуття в м. Чернівці 23:00
Вартість туру: 1800 грн.
У вартість входить:
  • Проїзд власним комфортабельним автобусом фірми «ВК тур», з індивідуальним кондиціонером та моніторами.
  • Проживання в готелі (2 ночі).
  • Сніданок (2), вечеря (2)
  • Трансфер до термальних басейнів
  • Оглядова екскурсія м. Ужгород
Не входить у вартість:
  • Вартість квитків у басейн

Документи

Інформація про документи