Шопінг-тур в Ясси

Країна
Румунія
Транспорт
Автобус
Тривалість
1 день
Категорія
Всі тури Тури вихідного дня Румунія
Клас
Дата виїзду
28.09.2019
Вартість:
550грн
Є питання? Телефонуйте: +38 (066) 311 14 44; +38 (096) 997 77 88;

Про тур

Пропонуємо Вашій увазі одноденний тур, який подарує чудову нагоду побувати в одному з найбільших, найвідоміших та найвідвідуваніших міст, що є історичною та культурною спадщиною Румунії – Ясси.

Центр Ясс – наша кінцева зупинка та місце, яке надасть вам багато можливостей:
Пошопитись у першому торговому центрі за межами столиці та першому багатофункціональному комплексі – Pallas Mall, який включає: 270 магазинів відомих європейських брендів (таких як: *Auchan, *Zara, *Bershka, *Stradivarius, *Pull&Bear, *Massimo Dutti, *Oysho, *C&A, *Sephora, *Stefanel, *Ecco, і тд.), ресторанів та тематичних кафе, гіпермаркет міста Auchan City;
Прогулятись територією, насолодитись колоритом міста та зробити безліч неймовірних фото біля артезіанських фонтанів, музичного павільйону, венеціанської каруселі, мальовничих садів і всім відомого – Палацу культури.

Програма

1-й день
4:45 – збір групи біля готелю «Турист»; 5:00 – вирушаємо з Чернівців; Розпочинаємо нашу подорож: насолоджуємось дорогою, набираємось сил та досипаємо ранкову дозу сну. Прибуття в Ясси залежить від часу проходження таможні (орієнтовно 10:00 - 12:00) По прибутті - Вільний час на прогулянку містом та шопінг; 18:45– повні вражень, чудових покупок та гарних фото БЕЗ ЗАПІЗНЕНЬ з’являємось на місці призначення та о 19:00 – вирушаєм з Ясс в рідні Чернівці.
Вартість туру: 550грн
У вартість входить:
  • Проїзд власним комфортабельним автобусом фірми «ВК тур», з індивідуальним кондиціонером та моніторами
  • Супровід керівника по маршуту
Не входить у вартість:

Документи

* Закордонний біометричний паспорт громадянина України; * Закордонний Український паспорт з діючою Болгарською візою (за відсутності біометричного паспорту); * Нотаріальне доручення на дитину від одного або двох батьків (за необхідності, якщо дитина перетинає кордон з одним із батьків, або іншими особами).